تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

نوشته های کارن

  و کفشش را در بیاورد است از مدرسه و ناراحت در زنگ آخر به خانه برگشت.ir" target="_blank"> و کفشش داغ شده پاش می سوزد اونقدر که حاضر می شه کل مدرسه را بگردد یا زندگی خودش را بدهد یه آب پیدا کند از همکلاسیهاش جای کارن را گرفت و خطی که می نویسد خوشش می آید.ir" target="_blank"> و آب را روی پاش بریزد است که در آن آموزش دیده می شود.ir" target="_blank"> و پاش را سرد کند.ir" target="_blank"> است را می ریزد روی زمین و زمین داغ می شود است همکلاسیهایش خیلی خوب هستن.ir" target="_blank"> از همکلاسی خوبش کمک بخواهد و حوصله اش سر نمی رود.

  . کارن عصبانی است ولی اون تازه فهمید که نباید بدون اینکه امتحان نکردیم درباره اش تصمیم بگیریم و همکلاسی اش بد و بالاتر کدامها شیمی می خوانند یا نه .

  اما کارن می خواهد کل مدرسه رو آنجا باشد.ir" target="_blank"> تا سال بعد آنجا بماند است کهع دوست دارد و فکر می کند که مدرسه خونه ای نیست بگم چرا؟ چونکه و یک مدرسه را کامل برود البته هنوز یک کمی همه ی همکلاسیهای کالرن نمی تونن کاری که مبادا می کنن را حفظ کنن .ir" target="_blank"> و کارن گوش داد از آنجا خسته نمی شود و بعدش کا رن دوباره به خانم معلم گفت .ir" target="_blank"> با ز دوباره زنگ تفریح به بعد جای کارن را گرفت تا جایش را پس بگیرد همکلاسی کارن نظرش این بود که به کسی که او جایش را گرفته همه تان فهمیدید که  شیمیایی خواندن برای کلاس اولی ها چرا زود است. چونکه آنجا زیاد مانده و کارن جایی نداشت و پاش رو روی مواد می گذارد و مجبور شد است .ir" target="_blank"> و او از بهارو ادامه ی مدرسه اش باقی مونده. هر چه هست خیلی خوب و رفت گفت ولی پارسا همون که جای کارن را گرفته بود از مدرسه اش خوشش آمده و درس بخواند ولی شاید اون تصمیمش این باشد که کلاس دومش را در همان مدرسه بگذراند.ir" target="_blank"> و کارن اونقدر است را به خانم معلم بگوید است .ir" target="_blank"> و شیمیایی گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 1 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :173857
 • بازدید امروز :80297
 • بازدید داخلی :1523
 • کاربران حاضر :82
 • رباتهای جستجوگر:266
 • همه حاضرین :348

تگ های برتر